Witaminy instrukcja alfabetu

Witaminy instrukcja alfabetu

Witaminy alfabetu — grupa kompleksów witaminowo-mineralnej, które są powszechnie stosowane w leczeniu i zapobieganiu hipowitaminozy.

W tych witamin mają pewne zalety w porównaniu z konwencjonalnymi kompleksami witaminy jako składniki kompleksu rozdzielony na kilka tabletek, dzięki czemu możliwe jest zwiększenie wchłaniania żelaza, wapnia i witaminy B12. Ponadto, jeśli weźmiemy pod uwagę specyfikę jednoczesnego używania różnych substancji, witaminy kompleks alfabetyczny może zapewnić najlepszą kombinację kilku z nich:

Witamina D promuje dobre wchłanianie wapnia.

Zapewnia absorpcję wapnia z witaminą B12.

Witamina C poprawia właściwości antyoksydacyjne witaminy E.

Korzyści z witaminą Alfabet

Ze względu na oddzielenie minerałów i witamin w trzech tabletek wyłączonych reakcję utleniania pomiędzy witaminą B12 i C, która ma pozytywny wpływ na trawienie pierwszy i stosowania witaminy B12 i B1 w różnych tabletek zmniejsza ryzyko alergii.

Podstawa złożona alfabet składa się z następujących elementów:

Białe tabletki — witaminy PP, B1 i B6, minerały — jod, żelazo, miedź i molibden.

Niebieski tabletki — witaminy A, C, E, i minerałów — selenu, manganu, cynku i magnezu.

Różowe tabletki — chrom, wapń i biotyny — witaminy B6, B2, B12, kwas foliowy i pantotenowy, pierwiastki śladowe.

Nie Alfabet witaminy dla dzieci i dorosłych, w bankach lub blistry 60, 120 i 210 tabeli. Istnieją również kompleks zwany Nasze dziecko, który jest sprzedawany w postaci proszku.

Witaminy Alfabet Klasyczny

Witaminy Alfabet Klasyczne zalecany do dużego zapotrzebowania na witaminy i minerały. Co do zasady, przyczyny tego mogą być długotrwałe leczenie antybiotykami, ciężkie psychiczne i fizyczne, słaba i złe odżywianie, choroby zakaźne. Witaminy te są również stosowane do leczenia i zapobiegania hipowitaminozy z niedobory mikroelementów.

Zgodnie z instrukcjami udzielonymi witaminy przeciwwskazane w nadmiernego zasolenia elementów nadwozia kompleksu, z hiperwitaminozy i nadczynności tarczycy. Dla dzieci Witaminy dla dzieci Alfabet.  Witaminy smaczne.

Witaminy mogą wziąć dzieci w wieku od jednego roku. Oddzielne kompleksy, na przykład, witaminy Alfabet mężczyzn, kosmetyki i klasyczna może być brane regularnie, co dwa tygodnie na przerwę.

Share →