Wnętrza sypialni z własnymi rękami - zdjęcia i porady

Wnętrza sypialni z jego zdjęć rąk i wskazówki

Dość często można usłyszeć pytanie: «W jaki sposób, aby wnętrze sypialni własnymi rękami? Od czego zacząć? «I trzeba zacząć dość prosta na pierwszy rzut oka rzeczy — zdecydować, jak traktować sypialni: jest to po prostu miejsce do odpoczynku lub jest to także miejsca pracy. Jeśli pokój jest tylko dla snu i odpoczynku jest jedna rzecz, a elementy dekoracji wnętrz powinien być spokojny, ustawić na relaks i odpoczynek.

Jeśli jesteś w sypialni i pracy — to powinno być wiele rzeczy, które inspirują «wyczyny pracy.»

I kolejny ważny punkt, który jest konieczne, aby rozważyć — to styl pokoju. Nie trzeba się z myślą, że nowoczesne meble jest uniwersalny i może stworzyć dowolny styl w sypialni. W rzeczywistości — styl jest nie tylko meble, styl — to znacznie więcej.

Ta gama kolorów, materiały dekoracyjne stosowane w projektowaniu mieszkania, to i liczne akcesoria i wiele dekoracyjnych rzeczy.

A poza tym, niektórzy ludzie z pewnym temperamentem, jeden styl pasuje do wnętrza, inny — inny, a nawet styl wnętrza zależy od stylu życia danej osoby. Słowa zdefiniowane w dobrym stylu. Wyrafinowane i romantyczne natury najlepsze dopasowanie grzywny stylu — gotycka, Prowansja, rokoko.

Ręce będzie czuć się komfortowo w rolnictwie, a miłośnicy egzotycznych lepiej wydać sypialnia w stylu etnicznym. A jednak, dzisiejsze wewnętrzne style mody są mieszane, czyli nie można zatrzymywać się na jednego, można je łączyć.

Jak wybrać kolor do sypialni?

Jeśli zamiarem jest wnętrze pokoju z rękami, i trzeba podjąć decyzję kolorach pokoju. Po pierwsze, kolor zależy od estetycznej percepcji, po drugie, kolor zależy oczywiście od stylu sypialni, a po trzecie, kolor sypialni będzie zależeć od prawa wnętrz. Przy okazji, można zrobić i tak: po pierwsze, aby określić kolor w sypialni, a dopiero następnie wybierz styl.

A jednak pyszny smak i psychologii koloru nie należy lekceważyć. To, co mówią o nim, psychologów i projektantów wsparcia. Po pierwsze, Sypialnia jest miejscem odpoczynku, ten fakt jest niezaprzeczalny, a tym samym jego wnętrze musi być utrzymane w jasnych kolorach, a jeśli nie w świetle, co najmniej w spokoju.

Jeśli pokój znajduje się na północnej stronie, projektanci polecam wybrać ciepłe kolory wnętrza sypialni dekoracji: beżowy, mleczno-różowe, kremowe, różowe, pomarańczowe blady, delikatny żółty, brzoskwini i inne. Jeśli okna sypialni wychodzą na południe, w pokoju i świeci słońce, to lepiej wydać sypialni w chłodnych kolorach: niebieski i zielony to kolor, jest biały i szary.

Jeśli lubisz jasne kolory nasycone, mogą być wykonane w jasnych kolorowe akcenty w sypialni — może to być jasne zasłony i koce, poduszki na łóżku lub podłodze maty. Następnie ściany i sufit są malowane w jasnych, stonowanych kolorach.

Praktyka wykazała, najbardziej udanych odcienie do sypialni — niebieski, różowy, fioletowy i perłowej szarości. Ponadto, te kolory są bardzo pasuje doskonale i harmonijnie łączy się z kolorem i fakturą drewna naturalnego. Kategorycznie nie nadaje się do sypialni, jasne, nasycone kolory. Jasne kolory wywołują agresję, powodować niejasne uczucie podekscytowany. Ale jak to mówią — właściciel. A jeśli naprawdę chce sypialni wnętrza (zdjęcie wnętrza można znaleźć w Internecie) do wydania w luksusowym stylu glamour, buduar, czyli rysowanie ścian w kolorze czerwonym i złotym, niebieskim i zielonym lub tapety z złotymi literami, proszę.

Ale pamiętajcie, po jakimś czasie zaczynasz drażnić takiej sytuacji, aby nevysypaniya i wszystkie wydatki pieniężne oraz wszelkie wysiłki, aby stworzyć komfortowe i przytulne wnętrze stanie się bezużyteczny.

Sypialnia wnętrza w stylu z rękami

Spójrzmy na kilka opcji, jak zaprojektować wnętrze sypialnie z własnymi rękami, aby wyrazić swoją indywidualność.

Tak, minimalistyczny sypialni. Niektórzy wolą fakt, że pokój był tak dużo miejsca, trochę mebli i minimum wnętrza i wystrój. Kolorystyka sypialni w stylu minimalistycznym powinna być możliwie najbardziej neutralny i odwrócić uwagę do siebie, nic nie powinno. Najlepszym rozwiązaniem może być uznane w tym White Style. I wyciąć stylu.

Projektanci polecam zastąpić nawet zasłony na lakonicznym żaluzji. W tym przypadku, zasłona może być związane w sposób niezależny i poszewki na poduszki wykonane są z materiału, który można podziwiać i że pasuje do koloru do pokoju.

Nie jest zbyt trudne, aby wnętrzu sypialni z rękami. I przędzy i druty, a wzory i desenie — to wszystko można zamówić przez Internet, lub kupić w wyspecjalizowanych sklepach. Przez Internet do małego miasteczka, gdzie nie bardzo duży wybór produktów, a nawet czasami po południu z ogniem nie znajdziesz zwłaszcza odpowiednie rozkazy. Aby skontaktować się z koca, aby zachować kształt i nie rozciągać plecy szyte grubą tkaniną, najlepsze dopasowanie bielizny lub bawełny.

Maksymalna dużo kolorów

Zmień wnętrze sypialni własnymi rękami i tak można — ściany i sufit pomalowane w neutralnych kolorach, ale tkaniny, meble podjęciem kolor. To wnętrze będzie mówić o tobie jako twórczy charakter, o niezwykłej osobowości. Na przykład, kupić prosty metalowego łóżka i Vykraste to w jaskrawy neon odcień.

Sprawdź, jak bogata i pościel i poduszki dekoracyjne. Twórcza wyobraźnia i produkować swoje własne ręce oryginalną lampę.

Zmień styl sypialni!

Zrobić to w stylu country! Dokonując stylu rustykalnym sypialnia chcesz używać wyłącznie naturalnych materiałów. Zastanów się aż zagłówki projektowych, w tym stylu, pozycja ta może być wykonana jako palisadą lub wykończenia ogrodzenia. Do wnętrza sypialni dla nieprzetworzonej naturalnego drewna kobieta będzie wyglądać szorstki, tak dla pokoju dla kobiet jest lepiej pomalować łóżko w swoim ulubionym kolorze. Tkaniny sypialnia «uruchomić pokaz»!

Co do zasady, to tkaniny z motywami roślinnymi, pogodna z koronki i cutwork, tkaniny z kwiatowym wyściełane, plisami i falbankami. Wszystkie te rzeczy i elementy dekoracyjne wnętrz może być stosowany w pościel i koce, a także w projektowaniu zasłon. Kraj styl sypialnia pełny obraz oraz nocna lampka tabeli antyczne i różne rzeczy: figurki dekoracyjne, pudełka, zdjęcia

Sypialnia w stylu etnicznym

Wystarczy utworzyć własne ręce wnętrze sypialni w stylu etnicznym. Jeśli kiedykolwiek byłeś w jakiejś podróży, podróż do odległych krain, przynieśli dary i pamiątki, stworzą niepowtarzalną atmosferę w sypialni długich podróży. Pozwól mi dać sobie trochę porad, nie zaniedbują odwiedzić lokalne rynki podróżujących do danego kraju, to gdzie można kupić bardzo ciekawe elementy do dekoracji pokoju, który jest szczególnie miły w dość rozsądnych cenach.

Nawiasem mówiąc sypialnia w stylu etnicznym można zamówić przez Internet oryginalnego materiału etnicznej z różnych wzorów i ozdoby do pokrowców na poduszki i koce, i, oczywiście, niezwykły egzotyczny dywan i abażury.

Romantyczna sypialnia w stylu retro

Chcesz romantyczną naturę i wnętrze sypialni, aby się stać? Następnie można dokonać retro sypialnia. A jak to zrobić własnymi rękami?

Lekkie dotknięcie starożytności mogą być wykonane do wnętrza z wystrojem. Można, na przykład, aby kupić lub dostać od strychu domu babci stare łóżko metalowe z pokrętłami. Jeśli jest zbyt łuszcząca się i nie podoba jej brudny wygląd, maluj!

Włóż starą komodę i starą lampę i sypialnia retro gotowy!

Oceń ten artykuł i wygraj nagrodę:

(Liczba ocen: 3. średni 5.00 5)

Share →