Wole guzkowe

Wole guzkowe

W szwajcarskim klinice do leczenia wole guzkowe przy użyciu najnowszego sprzętu i wykwalifikowanych pracowników, posiada wszystkie nowoczesne technologie i metody leczenia raka tarczycy. Nowa zaawansowana technologia, szeroko stosowane w klinice chirurgii minimalnej pozwalają traumatyczne zastosowanie innowacyjnych urządzeń medycznych, co z kolei zapewnia wysoką jakość i efektywne leczenie z obowiązkowym pozytywnego wyniku.

Specjaliści szwajcarskich klinik działają w oparciu o najlepsze europejskie standardy leczenia wole guzkowe pacjentów. Przed operacją przeprowadzono dokładną analizę pacjenta z obowiązkowymi diagnostyki ultrasonograficznej i drobno biopsja cienkoigłowa następnie cytologicznych i badania histopatologicznego tkanki uzyskanej przez tarczycę. Tylko takie jednoczesne stosowanie tych technik pozwala na precyzyjną weryfikację patologii raka węzłów chłonnych, a w niektórych przypadkach zdiagnozowanych przez gruczolaka pęcherzykowego cytologii po rak złośliwy histologii są, wymaga zupełnie innego podejścia do leczenia.

W leczenie wola guzkowego stosować różne techniki małoinwazyjne interwencje chirurgiczne chirurgiczne, wykonywane przez mini dostępu, a także chirurgii wspomaganej wideo. Wykorzystanie tych zaawansowanych technik można nie tylko osiągnąć znaczący wpływ w leczeniu wola guzkowego, ale także uzyskać doskonały efekt kosmetyczny: staw po operacji lub stać się praktycznie niewidoczne, lub będą umieszczone w miejscu niedostępnym recenzję.

W leczeniu wola guzkowego w szwajcarskiej klinice wykorzystuje najbardziej radykalne podejście do resekcji tarczycy, co gwarantuje brak nawrotu choroby po operacji. W okresie pooperacyjnym, w razie potrzeby, mogą być przypisane do terapii medycznej do korekcji postoperative tarczycy występuje.

Fotokoagulacja laserowa indukowany — ekskluzywna technika prowadzi do nieodwracalnego uszkodzenia do patologicznych tkanek i komórek tarczycy w wysokiej temperaturze, jest całkowicie bez wpływu na zdrowe tkanki otaczającej.

Zalety tej metody leczenia wola guzkowego obejmują: lokalne i selektywne działanie na tkanki piersi, obecności głębokich formacjach możliwości przetwarzania, bezbolesne i dobrze tolerowane przez pacjentów, możliwość leczenia dni i ambulatoryjnym, i brak powikłań pooperacyjnych w stałej stanu hormonalnego pacjenta ,

Laser wpływa tylko patologicznych centra (węzłów) bez uszkodzenia otaczającej tkanki nowotworowej, gdy zmieniane w miejscu małej cienkiej blizna jest utworzony bez odkształcenia otaczających tkanek. Szwajcarski Klinika stosowane w technice wideo wspomaganego leczenia chirurgicznego wola guzkowego pozwala lekarzy do wykonywania operacji przez minimalny dostęp. Ten zabieg mało inwazyjny wola guzkowego tarczycy jest w oparciu o najnowsze osiągnięcia chirurgii endoskopowej.

Udoskonalone techniki chirurgiczne w połączeniu z nowoczesnym wyposażeniem pozwala chirurgom wykonać operację na tarczycę w dowolnej ilości przez nacięcie skóry o 2 cm, co jest już w ciągu najbliższych kilku dni po zabiegu staje się subtelny.

Videoassisted endoskopowa technika leczenia wola guzkowego zapewnia nie tylko doskonały efekt kosmetyczny i mniej powikłań, ale nie ma bólu. Ponadto, działania te mogą znacznie skrócić czas okresu rehabilitacji, wydając absolutorium pacjentów ze szpitala po 2-3 dniach od zabiegu.

Wysoce skuteczne leczenie wola guzkowego umożliwić pacjentom uniknąć dodatkowych kursów radioterapii i hormonu supresyjnej. W oparciu o wieloletnie doświadczenie w chirurgicznym leczeniu pacjentów Kliniki chirurgii guzkowe wole gwarantuje natychmiastowe osiągnięcie pozytywnego wyniku i powrót do zdrowego życia.

Umów się na wizytę do przychodni Szwajcarskiej, możesz:

(495) 506-61-01 O szwajcarskiej klinice w Moskwie

Share →