Wrogość i agresja. Pomoc psychologiczna z agresją.

Wrogość i agresja. Pomoc psychologiczna z agresją.

Wrogość i agresja przynosi wiele problemów i sprawi, że odwracają się od otoczenia. Ale ludzie wokół ciebie inaczej reagują na swojej agresji i wrogości: jednego odpowiedzialnego za drażliwość agresji i wrogości; inni próbują pokazać uprzejmości i życzliwości, starając się ustawić cię na ich korzyść i wyjaśnić braku podstaw do zapewnienia, że ​​spełniają tę samą agresję; inni ignorują swoją agresję, zachowują się tak, jakby nic się nie stało, co dodatkowo denerwuje cię.

Aby pozbyć się agresji, trzeba przyznać, że są agresywne i znaleźć (najlepiej z  psycholog) przyczyny swojej agresji. I od innych jest konieczne, aby powiedzieli ci, że jesteś agresywny i wrogi.

Pod  agresja teraz rozumieć nie to, co naprawdę czujesz. Agresja zewnętrzna objawia ruchy impulsywne, wzrosła ton głosu z gniewną emocjonalnego zabarwienia.  Wewnątrz można poczuć tylko żal, rozczarowanie.  I te uczucia nie tylko mają być agresywny! Ale one pojawią.

Jak to możliwe? Bo rodzice nas nie uczą jak pokazać rozczarowanie lub niezadowolenie.

Podczas agresji, w celu zmniejszenia jego wpływu na inne, można zadać sobie pytanie:

    Jakie są odczucia mam doświadczenie w  Naprawdę? Co się stało, że mnie agresja? Ktoś nie powiedzieć lub zrobić, że jego zachowanie i słowa sprawiły mi agresji?

W każdym razie, że nie zdarzyło się, uświadomić sobie, że w rzeczywistości nie wszystko, co powinien zachowywać się tak, jakby świat się zawalił się zdarzyć.

Oczywiście, nie da się ośmieszenia lub pogardy spojrzenia na problemu z agresją — Twoja wrogość i agresja zawsze powinny być traktowane poważnie, ponieważ koliduje z interakcji z innymi.

Podczas analizy ich agresywne zachowanie, to myślę, że powodem jest to, że twój agresji nie lubisz słowa człowieka, który rzeczywiście uderzył swoją agresję. I nie są zwykle powody.

Ale aby zrozumieć powody, dla których musisz wiedzieć, gdzie agresja i ogólnie co to jest.

Przede agresji nie jest coś nieprawidłowego lub nietypowe. Każdy rzadko pokazuje agresji lub, bardziej precyzyjnie, jest zdolny do agresji. Nie ma takiej sytuacji w życiu, których nie można pokazać poczucie agresji i zła opinii lub agresywnych działań.

Niektóre rzeczy w życiu są prowadzone także, choć w niewielkim stopniu, zmotywowanych agresji. Wrogość i agresja mają znaczenie — są one środkiem samoobrony, a ponadto są one o wiele bardziej skuteczne niż strach. Innymi słowy, agresja jest nie tylko ostrzeżeniem sygnału niebezpieczeństwa, takie jak niepokój i strach, ale także w sensie przyczyną samoobrony, które w rzeczywistości  tworzy agresywność.

Ważne, aby wiedzieć, pochodzenie nazwy swojej złości i konsekwencji  agresja. Przyczyny złości i agresji każda osoba ukryta w jego sytuacji. Agresja historyczne, to znaczy, ma przeszłość, każdą osobę wyjątkową.

W ciągu swego życia, zwłaszcza w pierwszych latach, tworzą indywidualny styl wrogości, który jest ze względu na to, co są źli, jak gromadzone i upust złości i agresji. Niektóre są agresywne, gdy oni rozmawiali komendanta ton; inni — gdy jest jasne, a nie dokładnie wskazać, co robić; inni — zapytany wiele pytań osobistych, ponieważ wydaje im się niepotrzebne ciekawość. Podobne okoliczności niektórzy ludzie sprawiają, wrogie i agresywne, inne — nie.

Większość z tych różnic wynika z osobliwym doświadczeniem.

O pomocy psychologicznej w agresji. Co się dzieje z poradnictwa psychologicznego.

Jeśli mówimy o opieki psychologicznej agresji, psycholog nie jest wystarczająco łatwo prześledzić historię agresji klienta indywidualnego, ale najważniejsze jest, aby zrozumieć, że gniew i agresja są głównie przyniósł w poradnictwie psychologicznym, a nie są bezpośrednio związane z faktem, że psycholog, mówi i czyni. Czasami szczególności punkt psycholog bezpośrednio zastępuje osobę lub sytuację z poprzedniego życia. Gdy ci, zwłaszcza na początku doradztwa, wrogiego, podejrzanych, zagniewany, agresywne muszą zrozumieć, aby wiedzieć, że źródłem tych uczuć jest w tobie. Złość i agresja są uniwersalne uczucia, a nie powinieneś mieć żadnych złudzeń co do braku wrogości z dobrych rad. Agresja może również nie wystąpić.

Musisz wiedzieć więcej — psycholog, wobec którego nie można swobodnie wyrażać swoje niezadowolenie lub gniew, — złe psycholog.

Należy pamiętać, że czasem gniew i agresja ukryć niepokój. W takich przypadkach konieczne jest, aby pomóc uporządkować swoje prawdziwe uczucia, a tym samym przekształcenie wrogości i agresji.

Znacznie więcej  poradnictwo psychologiczne spotkać ukrytego wrogość, że psycholog nie może pomóc uczucie. I możesz być  nie jest gotowy do ujawnienia psycholog skrywana wrogość. Jednakże, jeśli jesteś w rozmowie z psycholog czuje się źle, psycholog nalegać zwerbalizować swoje uczucia otwarcie je wyrażać, ponieważ wszelkie niewypowiedzianych silne emocje, zwłaszcza negatywne, zakłócają logicznego myślenia i zachowań, które przyczyniają się do powstania psychosomatyczne i utrudniać proces doradztwa.

Share →