Wszystkiego najlepszego Industrial Zone.

Wszystkiego najlepszego Industrial Zone.

Najbardziej zapalającymi Klub rockowy naszego miasta Obszar Przemysłowy obchodził swoje urodziny.  16 grudnia świąteczna impreza z legendarnej grupy rosyjskiej Aria. Fani nowoczesnego popu, nieodebranych występów na żywo, poszedł zobaczyć zespół rockowy na Rosii z wielkim entuzjazmem. Na imprezie, przyjaciół i gości klubu Wszystkiego najlepszego ulubionej restauracji. Klub Promzona zawsze daje nam wiele ciekawych i zapalczywy. W dniu jego urodzin, postanowili nas zaskoczyć.

Otwarcie akt dla grupy grał Marsylia i dwa bardzo kreatywny wiodącym prowadzone konkursy i loterie niewątpliwie cenne nagrody dla zwiedzających do klubu, piwa i klubowej karty.

Aria Grupa, z kolei, zwołała konferencję prasową w jednej z sal klubu. «Aria» — Rosyjski zespół gra w gatunku muzyki heavy metal jest w stylu zespołów nowej fali heavy metalu briitanskogo.

Aria Grupa

«Aria» jest jednym z najstarszych i najbardziej utytułowanych zespołów metalowych w Rosji. Nagroda Zwycięzca Fuzz 2007 jako najlepsze żywo gruppa.Eё uczestników: Popov, orzeł przedni, Dubinin, Holstinin i usunięte. Uczestnicy bardzo elegancko odpowiedziało na pytania i żartował z pressoy.Viyasnilos, że Aria Grupa Kirgistanie nie wiedzą wiele, ale są one bardzo chciałbym dostać się do jeziora Issyk-kul, i mam nadzieję, że w przyszłym roku będą.

— I nie bać trzeba było udać się do spokojnej NIE Kirgistanie?

— Teraz nie ma już spokój, więc jesteśmy tutaj otsizhivaemsya- uczestnicy odpowiedział z uśmiechem.

Stwierdzono również, że trasa koncertowa w Biszkeku nie, jako osoba fizyczna. Specjalnie na zaproszenie klubu. Wygląda to bardzo poważne, ale w tym samym czasie członkowie grupy bardzo mobilne do dwóch i pół godziny nic zarzucić energii klub i na żywo dźwięku i długi znany repertuar piosenek na pamięć.

Goście śpiewają razem i po prostu odpadł. Grupa pogratulował strefy przemysłowej w dniu jego urodzin. I piosenki dla dzieci Las Wychowany choinki skończyli wydajność.

Share →