Wybierz spódnicę. Twój styl!

Wybierz spódnicę. Twój styl!

Nie ma sporu, że w spodnie wygodne, są praktyczne i demokratyczne. Jednakże, jeśli chcesz wyglądać kobieco i stylowo, musisz mieć w swojej szafie spódnicy. Spódnica może ozdobić dowolny kształt, ważne jest tylko, aby go podnieść poprawnie.

I lepiej jest mieć kilka różnych stylów spódnice, będą one pomóc zdywersyfikować ubrania i każdego dnia wyglądać inaczej.

Ten spódnice styl jest dziś bardzo popularne. I nic dziwnego. Maxi spódnica, można odebrać w każdej sytuacji.

Długa spódnica z jedwabiu łatwo dopasować do stylu biznesu, wraz z ścisłym kurtki.

Ten styl spódnica maxi do rekreacji najczęściej uszyte z bawełny lub lnu, wygląda artystycznej i noszone z płaszczem zamszu lub objętości sweter i buty letnie lub otwartych sandałach.

Ważne!

Uważa się, że długa spódnica nie jest mała dziewczynka, uwierz mi, to nie jest tak! Z niskiego wzrostu jest lepiej nosić wąskie Max. Nie zapomnij nosić wysokie obcasy.

Idealny dla tych, którzy są niezadowoleni z ich stóp.

Spódnica ołówek

Piękny styl spódnica do biura, uroczystych spotkań i prezentacji.

Ołówek wsparcie spódnica bluzka w stylu retro (np groch). Zestaw ten będzie najlepszy zarówno surowe i romantyczna.

W ramach jednego koloru letnim garniturze (ołówek spódnicę i trochę kurtki) będzie idealnym wyborem dla kobiet biznesu.

Ważne!

Ołówek spódnica nie jest odpowiedni dla kobiet z krzywych lub zbyt chude nogi. Jeśli biodra istnieje wyraźne obszary problemowe, będą one bardziej zauważalne.

Jednak to nie znaczy, że nie mają one przejść pełne panie spódnica, jeśli liczba jest kobiecy, wybrać średniej długości spódnicy.

Ten styl będzie dać obraz romansu i świeżości. Idealne na wiosnę i lato. Wiele modne sukienki 2011 posiada rozszerzoną spódnicę.

Ta spódnica mody jasny kolor z buty z obcasami tworzy delikatny i odpowiedni sposób.

Bawełna, len i wiskoza spódnica rozgorzał idealna do wypoczynku wraz z T-shirt i sandały.

Ważne!

Bezpłatne cięcia skutecznie ukrywa pełne biodra i nogi nonideal kształt.

Ta spódnica jest wąska u góry i biegnie w dół, znowu w modzie. Jego tradycyjna długość — poniżej kolana, ale niezwykłe i świeży wygląd mini roku.

Spódnice-lat noszone z bluzki, topy, kurtki i swetry na górnej linii uda. Wąska bluzka lub top może być oskarżony o spódnicy, może służyć jako dekoracja cienkiego paska.

Ważne!

Spódnica roku salda i ułatwić obłe biodra, jednak o krótkich nogach, nie jest pokazane.

Korzystna wieczór sukni: długość spódnicy rok podłogi.

Zakładanie stylu, musisz być przygotowany na stałej uwagi. Ponadto, lwia uwagi nie będą miały spódnica styl i modny wystrój i nogi.

Skorts tym sezonie są wykonane z różnych tkanin, z dżinsu i pościel z jedwabiu i delikatnej wełny. Wielu projektantów zaleca się wprowadzić ten styl, nawet w szafie biznesowej. I nic dziwnego: z wszystkich zalet mini spódnicy w spódnicy-szorty poczujesz się bardziej komfortowo i za darmo.

Ważne!

Spódnica-spodenki świetnie wyglądają tylko na dziewczyny z zgrabne nogi. Nawet jeśli nogi są proste, ale ich właściciele są zbyt cienkie lub spódnicę-spodenki będzie wyglądać krzykliwe. Dlatego im więcej chodzić, a następnie zestaw ćwiczeń dla nóg.

Obowiązuje zasada: im krótszy spódnicy, niższy obcas.

Muszę powiedzieć, że nogi w spódnicy-szorty wyglądają dłużej.

Share →