Wybór samochodu znak zodiaku

Wybór samochodu znak zodiaku

Jeśli stoją przed dylematem: jak kupić samochód i narzędzia pozwalają wybrać jedną z wielu, to z pewnością przed sobą wiele pytań. Chcę dać kilka wskazówek, jak wybrać samochód oparty na Twój znak zodiaku.

Baran kochają prędkość. Pasują mocny i dynamiczny samochód. Ich ulubiony kolor — czerwony. Baran starają się przyciągnąć uwagę innych, więc ich ognisty charakter Mazda RX8 najlepiej nadaje i Audi TT.

Byk — Znakiem stabilności i bezpieczeństwa. Wybierając samochód, zwracają uwagę nie tylko na zewnętrznym pięknem, ale również bezpieczeństwa wewnętrznego. Volvo i Toyota — to jest to, czego potrzebujesz, aby Taurus.

Szwedzi i Japończycy tradycyjnie zwrócić uwagę na bezpieczeństwo swoich samochodów i ciężarówek kolory odpowiadają namiętności Taurus.

Bliźnięta jak sama prędkością, ale wyróżnia się z tłumu im się nie podoba. SUV Nissan X-trail, czy Land Rover Freelander będzie to po prostu do swoich potrzeb. Kolor pojazdu — kolor niebieski — delikatne — niebieski.

Rak — zaloguj ostrożne i płochliwe, więc przy wyborze samochodu woli szukać najbardziej dogodnym opcji. Więcej raka dopasowanie Opel Zafira, Honda FRV, Volkswagen Passat Variant, albo Mazda 6 Wagon. Od nowotworów rządzonych przez Księżyc, kolory samochodów, a biały, srebrny, światła — niebieski, zielony.

Lwy przyciąga luksus i piękne opakowanie. Dla nich ważne jest, aby zwrócić uwagę na siebie. Wybór ich króla może być mini, lub Mercedes-Benz klasy. Należy wybrać kolor żółty, pomarańczowy lub złoto.

Do Dev najważniejsze, że ich samochód nie jest porysowana lub skradziony im, że są bardzo mili. Virgos także komfort i praktyczność. Opcja pragmatyczna byłoby dla nich Volkswagen Polo, Mitsubishi Pajero, czy Land Rover Discovery 3. Kolor lepiej jest wybierać między niebieskim i beżowym.

Waga Wyszukiwanie pojazdów może poświęcić więcej niż jeden miesiąc. Najpierw dostał samochód, po prostu nie biorą. Najkorzystniejszym rozwiązaniem byłoby dla nich Fiat, Alfa Romeo, Pininfarina-i Bertone.

Nadaje się dla nich stać się ciemny — zielony.

Scorpions Zawsze wiesz, co trzeba. Skorpion jest bardzo ważne, aby czuć się ukryta moc. Takie samochody to BMW 5 czy Mercedes Benz E-Klasa 55 AMG.

Skorpiony kocham purpurowe i czarne kolory.

Sagittarians kochają wolność. Ich samochód duży, przestronny i nieco wojowniczy. Pasują Ford Expedition, Peugeot 307 oraz Citroen C4. najlepsi strzelcy na kolor — żółty i pomarańczowy.

Capricorns Znaczenie stanu, niezawodność i praktyczność. Ich samochody Saab i Volvo. Kolor — brązowy, czarny, fioletowy lub szary.

Wodnik uwielbiam różne techno — zabawki, wyświetlaczy elektronicznych i gadżetów. Wszystkie te korzyści mają Lexus RX400h lub Nissan Primera. Najbardziej odpowiednie dla Wodnika błyszczący metalicznych kolorach — jasnych kolorach.

Ryba — Zarejestruj nieprzewidywalne. Pojazdy dla siebie wybiorą, opierając się na własnej podświadomości. Najważniejsze jest to, że samochód był historię — Oldtimer Ryby thing to.

Wybierz kolor niebiesko — zielony, niebieski — szary lub niebieski — zielony.

Share →