Wyroby z plastikowych butelek własnymi rękami

Wyroby z plastikowych butelek własnymi rękami

Istnieje wiele sposobów, aby zorganizować ciekawy wypoczynek dla Twojego dziecka, a dziś będziemy rozmawiać o jakie produkty mogą być wykonane z plastikowych butelek własnymi rękami. Ale klasy dla dzieci, podczas którego dziecko tworzy   rzemiosło z rękami. mają wyraźną przewagę — ponieważ produkty dla dzieci jest nie tylko ozdobą małego DIY, ale również stymulować rozwój twórczej wyobraźni.

Codziennie rzucamy wszystkie rodzaje opakowań produktów, plastikowych butelek, plastikowych rur, wtyczki, itp A już na pewno nie sądzę, że to wszystko "odpady" może znaleźć nowe życie, staje się materiałem do produkcji produktów dla dzieci wystarczająco oryginalne wykonane z tworzywa sztucznego butilok.Nekotorie dzieci udaje się niesamowite prezenty z ich rąk z plastikowych butelek, zdobywając ich rodziców i krewnych.

Z plastikowych butelek, które różnią się w kolor, wielkość i kształt, można myśleć i tworzyć różne produkty. począwszy od prostych DIY — kręgle, bryzgalki, wazony, docelowej dla miast, pleśnie, łopaty, różne sztuk plastikowych butelek (zwierzęta, ptaki, postaci z bajek) do złożonych produktów — wycięte z plastikowych butelek Motyle ,gwiazdy, kwiaty, ramki do zdjęć, obiekty architektoniczne, czapki, oświetlenia, a nawet rzemieślnicy bizhuteriya.Nekotorie stworzyć bardzo piękne Wazon z plastikowych butelek.

Przed przystąpieniem do ciekawych i przydatnych materiałów dla rozwoju zdolności twórczych dziecka, pozwól mi powiedzieć, przedstawić kilka artykułów na temat produkcji plastikowych butelek:

— Jak sprawić, by produkty własne ręce ogród z plastikowej butelki. W tym artykule powiemy, jak szybko i łatwo zrobić ogród z palmami niepotrzebnych plastikowych butelek. Ponadto dowiesz się, do kota lub królika z odpadów.

— Jak zrobić własnymi rękami wdzięku plastikowy kwiat. Tutaj znajdziesz informacje na temat jak zrobić kwiaty z plastikowych butelek — stokrotka, lilia, lilia wody.

— Kursy mistrzowskie na zdjęcie do produkcji różnych zwierząt do ogrodu. Od plastikowych butelek zrobić żaba, jeż, słoń, pszczoła z rękami.

— I kolejny ciekawy materiał, z którym można i Twoje dziecko, aby produkty z plastikowych rur i butelek — biedronka, statków, łodzi, różne ozdoby, motyle. Artykuł opisuje również, w jaki sposób można zrobić piękne ptaki — pawie, pingwin, łabędź, sowa, Czerwonak. Dodatkowo znajdziesz pierwszą produkcję interesujących zabawek plastikowych, które możesz zrobić z dzieckiem ozdobić go i przedszkola.

Spójrzmy klasy mistrzowskie, że pomoże wykonane z plastikowych butelek luksusowy wazon. Oczywiście, takie hack bez twojej pomocy  dziecko będzie trudne do zrobienia, ale z produkcji poszczególnych elementów wazonie mógł obsłużyć.

Jeśli zgromadziły dużą liczbę plastikowych butelek, nie spiesz się ich pozbyć — w ciepłym sezonie z nich, można tworzyć wspaniałe plot.A zwłaszcza jeśli mieszkasz w pobliżu wód, tratwy z plastikowych butelek zadowoli nie tylko dziecko, ale również Inne dzieci, które mieszkają poblizosti.No nie zapominać, że dzieci bawią się na wodzie, muszą być pod nadzorem osoby dorosłej.

Część Produkty z plastikowych butelek może służyć jako narzędzie do ekscytujących gier. Teraz będziemy rozmawiać o grze bardzo interesujące i przydatne dla dzieci doskonale rozwija precyzję ruchu i koordynacji dziecka:

Weź 1,5-2 litrów plastikowe butelki i przeciąć go na pół (musimy  połowy szyi). Na poziomie segmentu 2 lub 3 dołączyć kubeczki z tworzywa sztucznego (tak, że krawędź pokrywki są w jednej płaszczyźnie z krawędzią wybrania). Na filiżanek zaznaczyć znacznik różną liczbę punktów.

Następnie dwie wtyczki z butelek plastikowych, aby otwory w nich i podłączyć długi silny wątek lub cienką verevkoy.Navintite jeden z tych pułapów na szyi naszego projektu.

Zadaniem małego gracza — spróbować rzucić wtyczkę wiszący w jednej z filiżanek, trzymając projekt szyi. Im więcej punktów (rysowane na kubki) odebrać gracza — tym lepiej. Może zorganizować konkurs zręczności i pomysłowości ze swoim dzieckiem.

Jest inny gry z wycięciem na dwie połówki butelki z tworzywa sztucznego przyczynia się do rozwoju koordynacji ruchowej i manualnej małego dziecka. Ta gra polega na tym, że trzeba rzucić piłkę do siebie lub plastikowego jajka z niespodzianką (Kinder-ładunkiem gliny) z pomocą połówek plastikowych butelek.

Z plastikowych słomek i kubków jednorazowych, zbyt, może wspaniale Rzemiosło dzieci. Wycięte z kolorowego papieru gęstej różnych twarzy, wąsy, nos, oczy, ogonami, łapami i przyklej je do odwróconymi słomek stakanchikam.Iz może pióra i nozhki.Poluchatsya wspaniałe domowe zabawki dla gry zabawy i mini-spektakli lalkowych. Kubki z jogurtu, można tworzyć wiele postaci do gier palców .Risuyte i przykleić filiżanek do góry nogami na pysk, uszy, kapelusze, robić fryzury wątków ubrać znaki odzieży z kawałków tkaniny i niepotrzebnych meha.Obscheizvestno, że gry na palce przyczynić się do rozwoju umiejętności motorycznych w rękach dzieci i twórczej wyobraźni dzieci.

Następnie poproś kid nożyczki do cięcia słomki  na małe kawałki — ukaże się elementy naszyjników i bransoletek, czy sznurka je na cienkiej żyłki lub nici (ponownie — zatrudnienia, wspierania rozwoju grzywny ręcznie silnik dziecko).

Możesz zrobić Produkty z plastikowych butelek. przydatne dla naszych mniejszych braci: na przykład, dom lub podajnik z plastikowej butelki dla ptaków.

Teraz porozmawiajmy o tym, jak zrobić model łodzi plastikowa butelka, która zostanie wysłana do zabawek kąpielowych lub domowej roboty z tego samego kubka. Ten statek może porwać dziecko przez długi czas, gdy idziesz do żadnej wody.

Materiały potrzebne do stworzenia Produkty z plastikowej butelki.

1. Plastikowa butelka prostokątna (2n).

2. Trzeci plastikowe lub drewniane kije (dwa — 15cm, jeden — 25cm)

3. Gruby kolorowy papier, glina i nici

Etapy pracy:

1. Odetnij plastikową butelkę, jak pokazano na rysunku.

2. Lepim trzecim z gliny na dnie przyszłego łodzi.

3. Wytnij z papieru kolorowe żagle — 1 duży (14h22 cm) i dwa małe (10×8 cm). Można zrobić trójkątny żagiel, a dwa prostokątne.

4. Starannie odciąć (lub przebijanie cios) dwa otwory (pręty o średnicy) na górze i na dole żagla (w środku krawędzi).

Następnie Sail nawleczone na kije.

5. trzymać nasze żagle w gliny na dnie łodzi (krótki maszt — krawędzie i długie — w centrum).

Wątek 6. okład maszt, jak pokazano na rysunku (w tył łajdaka zrobić dziurę, aby rozciągnąć wątek).

7. Po że zagrożenia naszej łodzi do wody i sprawdzić stabilność. Jeśli chcesz — dodać więcej gliny na dole artykułu.

8. Teraz dziecko może bezpiecznie wysłać łodzi swobodnie unosić, gdy idziesz do morza do jeziora.

I można zrobić oryginalne produkty z plastikowych butelek ,które mogą być stosowane jako dekoracja. Oczywiście!

Jak widać, wiele niepotrzebnych pojemników i opakowań mogą stać się wspaniałym Produkty z plastikowych butelek ,Zabawki i przydatne urządzenia, które dziecko mogłoby uczynić ich rukami.K ten sam produkt w swoje ręce może być dzieckiem ulubione zabawki dla długiej vremya.Ved dłuższy dziecko do snu i pracowali nad stworzeniem domowej roboty ,bardziej cenne jest dla niego.

Jak szybko dokonać różnych produktów i produkty z dużej plastikowej butelki:

Z tego poradnika wideo dowiesz się, jak szybko zrobić motyla lub kwiat z plastikowej butelki. Poza butelki do pracy trzeba nożyczki, świecę kształtować rzemiosła, a także pędzle i farby akrylowe umieścić na pustym tle i ozdobić go z pięknymi wzorami:

Share →