Wysoka temperatura. Co zrobić. Choroby układu oddechowego, narządów przem ...

Wysoka temperatura. Co zrobić. Choroby układu oddechowego, górnych dróg oddechowych, chorób zakaźnych, SARS

 

W każdym razie, nie ma ogólnego prawa biologiczne dotyczące walki z infekcją, a przepisy te pozwalają na cały przebieg walki zawrzeć pewien okres czasu (przynajmniej jeśli chodzi o ostrej infekcji). Na trzeci dzień maksymalnej interferonu — wtedy po trzecim dniu choroby powinna być poprawa. Piątego dnia przeciwciała — powinna powrócić do normalnej temperatury.

I, jeśli stan dziecka na to pozwala, to zawsze lepiej te dwa znaczniki czasu, aby przejść — nie ma poprawy po trzecim dniu — zacznijmy do zamieszania — do badań wykazujących innych specjalistów, itp

Czy lepiej, ale nadal utrzymuje się wzrost temperatury — czekać, ale jeśli po piątym dniu gorączka utrzymuje się — znów ostrzeżenie z góry.

Ale wszystkie te 3 lub 5 dni nie płaczą, nie dyskutujemy (potępienia) działania, "obojętny" Lekarz, który nie jest normalne leki, nawet analiza nie jest powołany, a konkretnie działać — ciepłe ubrania i chłodnym powietrzem, pić dużo płynów, nie jest zmuszenie i glukonian wapnia askorbinka nie przeszkadzać nikomu, nigdy. I czekać.

Share →