Z tego, co nosić wysokie buty: dobre decyzje

Z tego, co nosić wysokie buty: dobre decyzje

Wysokie buty — to doskonały wybór dla mieszkańców miasta. Łączą w sobie elegancję, funkcjonalność i komfort. Mogą być bardzo zróżnicowany — codziennie lub «exit», poniżej kolana lub w formie buty, obcasy lub płaskie buty. Każda kobieta wybiera model na własną rękę.

Jednak po przejęciu buty błyskawicznie podnosi pytanie: w co się ubrać wysokie buty? W ogóle, to logiczne jest, że kwestia ta pojawiła się na zakup. Jednak niezależnie od tego, czy masz zrobić tak cennym nabytkiem lub po prostu planuje swoją stronę Sweet Home Alabama jest gotowa pomóc, oferując jakieś stylowe zespoły z wysokimi butami w roli tytułowej.

Jak sprawić, by zespoły z wysokimi butami

— Właściciele niskiego wzrostu można znacznie zwiększyć długość ramion. Jeśli zwrócić uwagę na buty do kolan lub nieco krótsza. Na sobie buty w kolorze sukni, można stworzyć wydłużoną sylwetkę, dzięki czemu można się wyższa i szczuplejsza.

To opakowanie najbardziej obojętny, bez zastrzeżeń, które jednak ma bardzo korzystne właściwości, umożliwiając prawidłowe kształt.

— Buty są bardzo harmonijne i kobiecy wygląd z spódnice średniej długości. Można wybrać dowolny odpowiedni kształt Twój styl spódnica — rok, trapez, plisy ołówek. Najważniejsze jest to, że spódnica obejmuje górną część buta.

Zestawy te umożliwiają tworzenie intrygi.

— Odważne i sexy wygląd mini spódnica w połączeniu z wysokimi buty z obcasami. Szczególnie uderzające jest zestaw ciasnych butach łydki i skóra spódnica mini, ozdobione zamki, akcesoria, itp Nie czują się wystarczająco odważny, aby spróbować w stylu młodego rocker?

Pozwól spódnica nie jest skóra, ale, na przykład, dżinsy — to bardziej neutralny zestaw.

Po prostu nie nosić mini i rajstopy kabaretki buty, jeśli chcesz uniknąć nie jest pochlebne dla stowarzyszenia.

— Krótka sukienka z dzianiny sweter w stylu bardzo wolne w harmonii z oficerki szpilkach lub wysokich klinów. Strój powinien być tak prosty i zamknięte.

— Krótkie lub średniej długości sukni z zapachem będzie doskonale połączone z eleganckimi buty z obcasami.

— Legginsy — Doskonały dodatek do butem. W tej sukience będziesz wyglądać śmiało, ale nie wyzywająco. Legginsy można zastąpić skinny jeans w kontrastującym kolorze.

— Bardzo organiczny wygląd z buty tuniki. Mogą działać jako niezależny ubranie lub być pakowane w dżinsy, legginsy i rajstopy. W każdym razie, zespół będzie na ogół kobiece i modne.

Ogólne zasady na sobie wysokie buty

Po połączeniu buty z ubrania Należy również wziąć pod uwagę następujące ważne punkty:

— Jeśli nie są bardzo wysokie i nie może pochwalić się długimi nogami, zrezygnować z butem — są wizualnie skrócić ciało.

— Wysokie buty — to dość zauważalne i dość powściągliwy ubranie. W związku z tym, należy pamiętać, że im bardziej intensywne twoje buty zdobione (uderzenie pioruna, meble, itp), łatwiejsze powinno być wszystkich innych części zespołu, w tym makijażu.

Unikać przeciążenia obraz.

— Kobiece sukienki, ozdobione falbankami, marszczeniami, koronki, itp kategorycznie połączeniu z wysokimi butami.

— To samo dotyczy shortstop. To połączenie kilku vulgare.

— Spodnie i buty razem również nie «grać dobrze.»

— Ważne jest także, aby w połączeniu z butami odzieży. Doskonały styl płaszcz — ściśle przylegająca, lekko zakrywa górną krawędź bagażnika.

Mamy nadzieję, że nasze zalecenia dotyczące sposobu w co się ubrać wysokie buty. przyczyni się wiele ciekawych i stylowych zestawów tworzenia z ich udziałem.

Share →