Zakład Pulmonologii Medical Center Integramed recepcji ...

Zakład Pulmonologii Medical Center Integramed recepcja płuc specjaliści najwyższej kategorii

Lekarz pulmonolog, alergolog lekarz, pracownik Instytut Pulmonologii FMBA Rosji

Ksenia

Popova

Płucne specjaliści, dr

* Powyższe ceny za radę nie stosuje się do kierownika centrum medycznego Kuleshov AV A szef pulmonologii Chikin SY

Mamy regularne szkoły dla chorych i ich rodzin:

O Pulmonologii

Pulmonologia — Sekcja Medycyna układu oddechowego, badania, badania i leczenia chorób płuc o różnym pochodzeniu.

Pulmonolog — Jest to lekarz, który zapewnia diagnostykę i leczenie chorób ludzkiego oddechu. Pulmonolodzy są zaangażowane w tych samych zabiegów high-tech, takie jak: długotrwałe leczenie tlenem w domu i nieinwazyjnej wentylacji.

Oto najczęstsze choroby:

Dla Moskwy i dużych miastach to specjalność nie jest już rzadkością, istnieją nawet wyspecjalizowane ośrodki, takie jak nasza, ale sądząc z listów, które otrzymujemy, skonsultować się z dobrym pulmonolog nie może zawsze i wszędzie.

Główny centrum naukowe i praktyczne w zakresie chorób układu oddechowego jest Instytut Naukowo-Badawczy Pulmonologii w Moskwie, pod przewodnictwem Chuchalina AG To specjaliści z tej instytucji, spędzających dużo czasu z pacjentami pulmonologii szpitala w Płuc, stale podnoszą swoje umiejętności na kongresach międzynarodowych. Można zapewnić wysoki poziom leczenia chorych cierpiących na choroby układu oddechowego.

W pulmonologii naszego wydziału medycznego pracowników recepcji Centrum są tylko instytut wyższe kwalifikacje pulmonologii- lekarzy, wiodących ekspertów w Moskwie, pełnoprawnym członkiem Europejskiego Towarzystwa Oddechowego (European Respiratory Society — ERS), studenci akademik AG Chuchalina, dyrektor instytutu, a zwolennicy jego naukowej rzeczywistości shkoli.Etim zapewnia wysokiej jakości badań diagnostycznych i leczenia chorób układu oddechowego.

Oddział Pulmonologii «IntegraMedservis» — najlepsze prywatne centrum medyczne w leczeniu i diagnostyce chorób układu oddechowego.

W diagnostyce i leczeniu astmy i POChP kierujemy:

 • Międzynarodowe wytyczne kliniczne dotyczące diagnostyki, leczenia i prewencji astmy (GINA 2012)
 • Globalna strategia diagnozowania, leczenia i profilaktyki POChP (GOLD 2012)
 • Zalecenia Respiratory Society rosyjskiego (2011).

  Połączenie dokładnej diagnozy i znajomości taktyki medycznych, zawsze zapewnia kontrolę nad chorobą. Prowadzenie diagnostyki chorób płuc, gwarantujemy dokładność diagnozy, nowoczesny system leczenia i zapobiegania.

  Jednym ważnym powodem obróbki jest w centrum «IntegraMedservis» jest to, że doradzamy tylko lekarze pulmonolodzy Instytut Pulmonologii. lekarze najwyższych kwalifikacjach, prowadząc specjalistów z Moskwy, pełnym członkiem Europejskiego Towarzystwa Oddechowego (European Respiratory Society — ERS), studenci akademik AG Chuchalina, dyrektor instytutu, a zwolennicy jego szkoły naukowej.

  Jak konsultacje i uwzględnia w początkowej pulmonologa konsultacji w klinice?

  • prowadzone wyłącznie Instytut Pulmonologii Pulmonologii z.

   Ta sama wyjątkowa okazja!

  • Wywiad chorobowy: skargi, historia medyczna, uczulenie, predyspozycja genetyczna, itp bardzo ważny etap współpracy z pacjentem, pozwala zidentyfikować główne zarzuty chronologia wydarzeń są możliwe predyspozycje do choroby ;
  • Uważaj egzamin zewnętrzny pacjenta potrzebującego pomiaru temperatury, należy osłuchiwania (słuchanie oddycha z pomocą phonendoscope) — działania te pozwalają obiektywizacji objawów klinicznych choroby. Na przykład, słuchać suche lub wilgotne rzężenia, wzmocnienie lub osłabienie oddechu;
  • pomiaru poziomu tlenu we krwi oksymetria, pozwala wykryć niewydolność oddechową;
  • określenie dalszych strategii do diagnozowania i leczenia chorób płuc;
  • Rozpoznanie;
  • Terapia przeznaczenia;
  • Rozwój planu leczenia przez pewien okres czasu (na każdej z tych sytuacji jest ściśle określony);
  • nauki obsługi nebulizatora, na spacer, przepływomierz szczyt (w razie potrzeby), oddychanie szkolenia;
  • Nauka prawidłowego korzystania z inhalatorów;
  • wstępna konsultacja ostatnia nie mniej niż 45 minut .
  • Pragnie podkreślić, że nie pobiera opłaty za badania, recepty leczenia lub szkolenia. Rozumiemy, że jest to nieodłączna jednostki w porozumieniu inaczej konsultacja nie ma sensu.

   Wszystkie te działania pomagają zbierać Celem obraz choroby pacjenta i określić przyszłe taktykę badania i leczenia, oszczędzając czas i pieniądze.

   Ceny za usługi centrum pulmonologii

   Share →