Zdrowe jedzenie dla zdrowych dzieci

Zdrowe jedzenie dla zdrowych dzieci

Ciekawe artykuły o zdrowej żywności dla dzieci zdrowych

Każdy wie, że zdrowie człowieka jest położony w bardzo młodym wieku. Dziecko, które rośnie w mama żołądka dostaje wszystkie najbardziej przydatne, że podczas gdy ona nie jeść. Ale tu jest mały człowiek urodził, przestał pić mleko z piersi, i to jest czas, aby nauczyć go dorosłych żywności.

Kup pyureshki, kabaczki, soki i więcej nie jest rozwiązaniem! Wiele z tych produktów są wykonane w całości z środków konserwujących i barwników, które nie przynoszą do ciała dziecka dobry. Posiadamy ręce pcha swoje dzieci do łóżka w szpitalu, kupowanie ich półprodukty i dania gotowe.

Wynika z tego wniosku: potrzebę przygotowania żywności dla siebie, swoich dzieci i najlepszych produktów.

Dieta dziecka powinna być zmieniana. Dieta musi być obecne jaja, ryby, produkty mleczne, mięso, warzywa, owoce, drób i świeżych ziół. Jednak różnorodność nie jest jedynym aspektem.

Dzieciaki muszą nie przygotować jak dorosły. Invent specjalne potrawy nie trzeba żadnych. Spróbuj zastosować w praktyce podstawowe zasady zdrowego odżywiania.

Poniżej przedstawiono porady dietetyków, aby pomóc przygotować posiłki dla dzieci, smaczne, a co najważniejsze przydatne.

Jeśli to możliwe, zrezygnować z mrożonek. W większości przypadków, wyciskane ryby i mięso, aby zwiększyć masę wody lub, co gorsza, roztwór chemiczny.

Staraj się nie kupować półprodukty do dzieci. Nie bądź leniwy, i przygotować się do przyszłych półproduktów do przypadku, gdy chcesz, aby ugotować coś w pośpiechu. Odnosi się ona do majonezu i ketchupu. Gotować je samodzielnie.

Teraz Internet można znaleźć wiele różnych przepisów na domowy sos. Jest o wiele lepiej!

Przygotowanie potrawy z mleka naturalnego wsi mleka. Niestety, większość jogurt, śmietana, twaróg, jogurt, które są sprzedawane w sklepach, wykonane przy użyciu proszku warzyw i tłuszcze roślinne. Twaróg ponownie gotować dla siebie.

Do powyższego dodaje się do tłuszczu jogurtu lub twarogu śmietana oraz różne wypełniacze (orzechy, owoce, czekolada, etc.).

Staraj się nie karmić dzieci z cukru i produktów zawierających cukier. Wymień go fruktozy. Ona nie ma szkodliwego szkody oraz 1,5 razy słodsza. Również użyć miodu zamiast cukru. Miód — jest magazynem składników odżywczych i mikroelementów. On jest dobrze wchłaniany i trawiony.

Daj dzieciom naturalnych suszonych owoców kandyzowanych zamiast cukierków. Można wypełnić z nakrętkami i w czekoladzie. Taka słodycz przynosi tylko korzyści i szybko nasyca.

Gotowanie domowe ciasta, wymienić część mąki na otręby. Są one cenne jako źródło włókien, a także wiele witamin B. otręby można dodawać do owsianki.

Małe dzieci najlepsze potrawy do gotowania na parze, pieczone w folii z rękawa lub gulasz. Do wytwarzania takich metod użytecznych produktów żywnościowych i witamin. Pamiętaj, aby dodać do dziecięcych posiłków, świeżych ziół.

Spowoduje to dodanie do witamin żywności. Upewnij się, że dzieci, surowe warzywa i owoce. Są one źródłem składniki odżywcze i błonnik.

Share →