Zgrywanie Jeans - moda, że ​​idzie?

Zgrywanie Jeans — moda, że ​​idzie?

02 września 2010

Nawet jeśli nie poszedł moda, nie można nie zauważyć dużą liczbę zgranych dżinsy na ulicach i czasopism. Wydaje się, że taki trend w modzie od dwudziestu lat odradza się, a dziś jest to bardziej istotne niż w chwili jego urodzenia. Zgrywanie jeans — «Hello» Lata osiemdziesiąte i dziewięćdziesiąte kwasu szalone, gdy schludność i gwałtowne elegancja uznano złe maniery, i moda to przede wszystkim pole do śmiałych eksperymentów.

Nowoczesne jeansy można podzielić w dowolnym miejscu — na kolanach, biodrach, nawet na pośladkach. Kolor zgrywanie dżinsy może być coś z białym i «trawi» niebieskiego na czarny. Interesują następującym wzorem: lżejszy kolor dżinsów, trzeba uważać, cięcia i dziury.

Na przyszłość mody denim zgrywanie denim — są style i trendy również żadnych ograniczeń: ogólne «boyfriend jeans» zawęzić dzhinsy- «rur» wyglądają równie imponująca z modnymi cięciami.

Jak zrobić zgrane dżinsy z rękami

Niekoniecznie wydawać pieniądze na profesjonalnych markowe dżinsy podarte. Możesz zrobić zgrane dżinsy z rękami. Aby to zrobić, trzeba będzie dżinsy (najlepiej trochę zużyte, ale nie za stary), twardą powierzchnię (suszarka do włosów) i ostry nóż lub ostrze (w zależności od tekstury denim: grubszy dżins, tym bardziej trzeba naciskać na niego, aby dokonać cięcia).

Pociągnij dżinsy na deskę do prasowania, aby to wygodne cięcie, gdzie masz na myśli. Ostrożnie wyprostować dżinsy, żeby nie skrzywić, a przypadkiem nie zrobić głębsze cięcie, niż to konieczne.

Jeśli robisz otwory na przedniej części ud, powinny być małe, tak aby kolana nie wypadają. Otwory powinny wyglądać naturalnie, tak jak wtedy, gdy potknął się i przypadkowo rozdarta dżinsy, i nie pracował na nich specjalnie. Spróbuj zrobić małe nacięcia, a następnie zwiększyć je.

Aby szczeliny w małej odległości od siebie, w celu uzyskania efektu naturalnego zużycia. Twój modne dżinsy zgrywanie gotowy!

Share →