Ziemniaki z pieczarkami i serem w piecu

Ziemniaki z pieczarkami i serem w piecu

Zastosowanie grzybów jest unikalną kompozycję, która zawiera dodatki odżywcze, takie jak białka, tłuszcze i węglowodany. Szczególnie cenne składniki grzybów jest uważany białka.

Zwiększenie część białka może być zablokowany za pomocą suszenia. Grzyby suszone więcej niż połowa składa się z białka, a nie zastępować dzieci w wieku szkolnym. Bogate grzyby i witaminy.

Są to witaminy A, B, D i PP. Grzyby mają korzystny wpływ na układ nerwowy dziecka, system sercowo-naczyniowy, oraz wycofanie nadmiaru cholesterolu z krwi.

Ziemniaki ciała dziecka daje potas zawarte pod skórką. Dlatego lepiej jest gotować ziemniaki «w mundurze» żywności dla niemowląt. W mniejszym stopniu w ziemniaku zawiera wapń, magnez i fosfor.

Dla dziecka, zwłaszcza ziemniaków w wieku szkolnym z grzybami pieczone w piekarniku — doskonała opcja smaczny lunch i uzupełnić swoją siłę.

  • Ziemniaki z grzybami w produkcji przemysłowej (grzyby, veshanki) może być stosowany u dzieci starszych niż 3 lata nie mają więcej niż 1 raz w tygodniu. Grzyby mogą być dzieci w wieku powyżej 7 lat.

Do przygotowania potrzebne będą:

    0,5 kg pieczarek ziemniaki 200g (przemysłowych: grzyby lub veshanki) 1 cebula 2 pomidory 70 g kawałek sera każdy kawałek masła 100 g śmietana ciekłej soli

Ziemniaki z pieczarkami, serem i pomidorami pieczone w piecu przepis ze zdjęciem:

1. Ziemniaki obrane oczyścić i dokładnie umyć. Pokrój ziemniaki w kostkę lub plastry średniej grubości. Aby ziemniaki okazało piękne karbowany nóż może być stosowany.

3. Dodać posiekaną cebulę w plastry i grzybów wraz umorzonych w ciągu 10 minut pod pokrywką.

4. Umieść gotowane ziemniaki w formie silikonowej. Jeśli formularz nie jest do pieczenia silikonowe, należy najpierw położyć papier do pieczenia. Plastry ziemniaczane z solą do smaku.

5. Umieścić górną duszone z cebulą pieczarek. Trochę soli to.

6. Pomidory umyć, pokroić w plasterki i położyć na wierzchu ziemniaków. Następnie wlać śmietanę.

7. tarka trzeć ser i dodać do ziemniaków.

Share →