Zmyć kurtkę w pralce - to tylko

Zmyć kurtkę w pralce — to tylko

Wysokiej jakości dół kurtki kosztów pieniądza. Ale robi się brudna dość szybko, a właściciel od razu nasuwa się pytanie, jak zmyć kurtkę w pralce? Rzeczywiście, podczas prania puchu błądzą w grudek i z trudem wykonuje swój pierwotny kształt.

Zmyć kurtkę w pralce

Przede wszystkim, należy udać się do sklepu sportowego i grzebać w szafie. Potrzebujesz piłki tenisowe na tenis, wystarczy 3-4 sztuk. Przy zakupie takiego sprzętu należy zwrócić uwagę na kolor, aby uniknąć możliwości przelania.

Aby upewnić się, można moczyć kulki w gorącej wodzie, dodając, wybielać.

Przy okazji, w sklepie sportowym można znaleźć dobry sposób, aby zmyć kurtkę. Nadaje się również do żelu do mycia sierści.

Przed odłożyć marynarkę w bębnie pralki, nie zapomnij sprawdzić wszystkie kieszenie na obecność rzeczy, klucze i inne rzeczy. Usuń wszystkie metalowe części rozpięty, zapiąć wszystkie przyciski, przyciski i suwaki. Polana należy prać oddzielnie przez strony.

I wreszcie usunąć produkt na lewą stronę.

Aby wybrać odpowiedni cykl prania, uważnie przeczytaj instrukcje w pralce, i spojrzeć na program do prania w dół. Jeśli tego nie ma, nie martw się, możesz skorzystać z trybu miękkie lub delikatne prania. Temperatura wody nie powinna przekraczać 30 stopni, i powinno być ustawione dodatkowe płukanie.

Spin jest lepiej umieścić nie więcej niż 600 obrotów na minutę, wlać do specjalnym środkiem przedziału, nie zapomnij, aby rzucić piłki bęben tenisowe, i rozpocząć pranie.

Wszystkie te wskazówki pomogą Ci poradzić sobie z problemem, jak zmyć kurtkę w maszynie. Cóż, co zrobić, aby następnie na powierzchni odzieży nie pojawia się na rozwód?

Nie wolno suszyć produkt z wszelkich urządzeń grzewczych. Podczas mycia nie należy dodawać do zwykłego detergentu do prania (nie nadaje się do takich sytuacji), nawet jeśli mówi, że jest odpowiednie dla delikatnych. Proszek jest bardzo trudne do prania.

Jeśli masz wystarczająco dużo tanie dół kurtki, i był używany w procesie jego produkcji nie jest bardzo wysokiej jakości surowców, w celu uniknięcia rozwodu może być dalej umieścić pranie szybkie tridtsatigradusnuyu bez detergentu.

Cóż, jeśli pojawił się, jeszcze nie zapisane ubrania i rozwody, nie zniechęcaj się. Przetrzeć wilgotną szmatką polaru, obmoknuv go płynem do mycia naczyń. Po zrobić manipulować wysuszyć suszarka do włosów o małej mocy.

Jak osuszyć dół kurtki

Więc myte w prawo w dół kurtki, a teraz nadszedł czas, aby dobrze wyschnąć. Należy to zrobić jak najszybciej, aby uniknąć nieprzyjemnego zapach stęchlizny.

Wstrząsnąć dół kurtki, przytrzymując dolną część i powiesić na szerokiej i stałej wieszaku. Zawiesić go trzeba w dobrze wentylowanym miejscu. W trakcie procesu suszenia może być przewijana produkt z tymi samymi kulkami w trybie wirowania.

Jest to dobry wypełniacz pukanie.

Można korzystać z pralki i wybrać tryb suszenia tkanin syntetycznych ustawić temperaturę 30 stopni. To może potrwać około 03:00. Potrząsnąć dół kurtkę i powiesił się na kręte, czasami puka jako poduszkę.

Jeśli puch utracone, można użyć odkurzacza (bez załączników) przy niskiej mocy, aby chodzić na złej części produktu, prowadząc rurkę w ruchu kołowego na przekątnej.

Więc masz odpowiedź na pytanie, jak zmyć kurtkę w pralce do puchu nie jest powalony. Używać i nosić kurtkę na zdrowie.

Share →