Zobacz mineta seks oralny

Zobacz mineta seks oralny

Patelnia oral jest, aby kobiety (zamiast łechtaczki członkowskim)

Patelnia (Łac Cunnus. — Tłumaczone jako sromu + slangu — lizanie, synonimy — Kumbitmaka, lambitus), co powoduje pobudzenie seksualne u kobiet, działając na jej zewnętrznych narządów płciowych warg i języka. W tym przypadku, w toku są pocałunki, ssanie łechtaczkę i wargi sromowe, lizanie lub światło gryzienie. W tym przypadku również możliwe ruchy palców do pochwy: ten dodatek pozwoli kobietom cieszyć się jeszcze jaśniejsze.

Większość kobiet to kochają, gdy człowiek czyni je przyjemnym droga doustna.

Patelnia Dobrze, że mogą to zrobić przed, po lub nawet zamiast seksu dopochwowego. Jednak wielu ludzi ma bardzo mgliste pojęcie o prawidłowym cunnilingus. Ponadto, wiele z nich nadal wpływają starożytne tabu i ramy moralne i inne kompleksy.

Jeżeli osoba zna sztukę cunnilingus umiejętnie, może łatwo doprowadzić kobietę do latania z przyjemnością. Ale seks oralny przyjemnością może być czymś więcej niż zwykłym seksie.

W przypadku mężczyzn, jak i dla kobiet, mineta jest, jeśli można tak powiedzieć, to szczególny rodzaj seksu, co jest zabronione, z wyjątkiem tych, do których człowiek jest gotów dać część siebie. Zazwyczaj ten rodzaj seksu jest między dwiema kochającymi ludźmi. Aby cunnilingus był wyjątkowy i przyjemny dla obu partnerów, musi nie tylko wiedzieć jak to zrobić cunnilingus dziewczyny, ale także ścisłe i pełne zaufania relacje, bezinteresowną pragnienie, aby dać przyjemność partnera, a także otwarte i prawdziwie.

Robi swoje partnera cunnilingus. osoba powinna być bacznie obserwowane na jej reakcję. Że dziewczyny reakcji może dowiedzieć się, że lubi szczególnie, i na tej podstawie, do działania w celu dostosowania jego pani najwyższą przyjemność. Wielu przedstawicieli silniejszej płci zdecydowanie nie jest gotowy na tego rodzaju seksu. Powodem tego może być zły zapach z pochwy, który jest w stanie wcisnąć człowieka. Normalny zdrowy wybór kobiet zwykle nie ma zapachu, ale jeśli jest obecny, jest konsekwencją tłustych i pikantnych potraw, i palenia.

W celu uniknięcia przykrych zapachów, konieczne jest obserwowanie prawidłowego odżywiania, przede wszystkim, jest konieczne do monitorowania czystości genitaliów i ilości roślin na nich.

Jest prawdopodobne, że twój partner od dawna chciałem spróbować jak zabawa, ale nie odważył się zapytać o to. Może nie chciała iść do przodu, lub po prostu uznał, że nie może cię lubię. Zastanów się również fakt, że wiele kobiet zostało wychowane w przekonaniu, że kontakt oralno-genitalne coś brudne i dlatego zabronione.

Wiele uznać wstyd dotykać genitaliów lub nawet patrzeć. Dla tych kobiet będą uczyć się wielkie odkrycie, że ludzie mają tendencję do jak cunnilingus. On przynosi wiele emocji, przyjemności i intymności i nie spowoduje dla nich obrzydzenie.

Z włosami pozbyć niegrzecznych miejscach musi: musimy wziąć go regule kilka razy w miesiącu, aby przejść do salonu lub samych intymne fryzury i więcej niż często tę procedurę w łazience przy pomocy maszynki do golenia. Większość kobiet osiągnięcia orgazmu podczas stymulacji łechtaczki z nieprofesjonalny jest, ale trzeba pamiętać o kilku prostych zasad.

Smak upławy mało różni się od smaku śliny, do którego są przyzwyczajeni do całowania. I zapach pochwy może spowodować erotyczne podniecenie. Nietypowe i nieprzyjemny zapach, który utrzymuje się nawet po wzięciu prysznica, najprawdopodobniej wskazuje na obecność ewentualnych problemów ginekologicznych.

Wielu ludzi martwi się o aspektach higienicznych cunnilingus. Warto zauważyć, że jeśli twój partner nie ma infekcji pochwy, usta prawie na pewno zawiera więcej bakterii i innych drobnoustrojów niż jej pochwy.

Każda kobieta ma typ orgazmu: pochwy, łechtaczki, mieszane.

Tak więc, dla dziewczyny z pochwowy rodzaj orgazmu pieszczoty łechtaczki nie jest najważniejsza.

Dla dziewcząt łechtaczki Typ — przede wszystkim po prostu trzeba stymulować łechtaczkę.

Dla dziewcząt mieszany rodzaj orgazmu jest ważne coitus z synchronicznej stymulacji łechtaczki.

Łechtaczka jest najbardziej wrażliwy punkt organizmie prawie wszystkie kobiety: nawet krótkie dotknięcie sprawia, że ​​każdy pani burzę emocji, uczuć, wrażeń i morza. Dlatego nie cunnilingus zacząć z bardzo lekkich i delikatnych pieszczot końcówki języka. Bądź bardzo ostrożny z jego panią. Spędź dłoń na jej kroczu. Trzymając kciuk na łechtaczkę i delikatnie zacząć je masować.

Poczekaj, aż zwilżoną pochwy: Pojawienie się tej naturalnej smarowania mówi, że to jest czas, aby przejść do działania. Niech twój partner jest jak jest to wygodne. Sami również znajduje się między nogami, tak aby twarz była tuż przed jej krocza. Delikatnie przesuwaj palce jej płci warg, języka bezstykowa wokół łechtaczki, pomagając sobie nos, podbródek i usta — jeżdżą na krocze. Teraz trzymać język na łechtaczkę, chowa je w sobie i ssać.

Następnie lizać jej wargi, wewnętrzną stronę ud. Jednocześnie utrzymać stały rytm.

Stymulowanie język łechtaczki, można ręcznie pieścić wejście do pochwy, a nawet całkowicie zanurzonych w nim jeden lub więcej palców.

Nie należy liczyć na to, że za pierwszym razem twój partner otrzyma upragniony orgazm. Po pierwsze, że musi się przyzwyczaić do tego nowego doświadczenia tyle zrelaksować, zarówno fizycznie jak i psychicznie.

Jaką pozycję wybrać najbardziej dogodny dla ciebie, aby zdecydować zrobić kaulengus Możemy doradzić jakieś pozy dla cunnilingus — stwarza dla kobiecej przyjemności

Poproś partnera, czy lubi głęboką penetrację, a jeśli ona da odpowiedź twierdzącą, to zrobić, gdy jest już bardzo podekscytowany. Patelnia, kiedy kobieta potrzebuje mężczyzny, aby było jasne, który z jego działań dał jej wielką przyjemność. Można, na przykład, aby porozmawiać z nim, «Dobry; raz jeszcze; nie tak dużo; głębiej; szybciej … itp" Wraz ze wzrostem ruchu wzbudzenia może być szybka, trwała, sztywna.

Jednocześnie z wypowiedzi można podawać dość mokre palce i sex zabawki do pochwy.

Es Lub twój partner nie byli zaznajomieni z oralnej stymulacji, to może na początku trochę zaniepokojony i czuć się ograniczony i nie wiesz,. Takich jak Ty tego ćwiczenia. Zapewnij ją jego szczerość, pozwoli jej odpocząć i skupić się na odczuciach czuje. Zapytaj ją, aby skupić się na odczuciach ciepła i miękkości mokro, zamiast martwić się o swoje zdrowie.

Podobnie jak kobiety cunnilingus?

Dziwne pytanie, jak kobiety cunnilingus. I zapytać kogoś, czy to prawda, że ​​kochasz muzykę? Że on zacznie mówić?

To jest to, to określić — choć niektórzy patrząc na kogoś, patrząc w jakich ilościach. Ta sama kobieta mówi o jego stosunku do cunnilingus — patrząc jak oglądanie gdzie pomimo co. I traktować cunnilingus kobiety są przyzwyczajone nie jako bezprecedensowy bohaterski wyczyn ludzkiego życia, ale jako przyjemnej muzyki, w którym dana osoba jest również kompozytor, muzyk i dyrygent, a jeśli wszystko jest w porządku zrobi — i słuchaczem.

Po pierwsze, myślę o tym, dlaczego musimy cunnilingus. A jeśli musiał coś zrobić, że człowiek nie może zrobić każdy inny organizm. Język — najbardziej zwinny, elastyczny i czułym instrumentem, w stanie nieważkości dotyk światła i najbardziej ruchu. A głównym błędem — to próbować wcisnąć język jak najwięcej.

Aby to zrobić, nie ma palca.

Możesz dotykać końcówki języka. Czule. Ty się po prostu czuję, że to dotknąć. Jest wiele kayfovo niż szorstkiej lizanie, że jesteś w wersji męskiej zwane "mydła różowy fantazja", Jesteś trochę lizanie, dotykając całkiem sporo. Wiem, że nie mogę znieść tej słodkiej tortury.

Staram się połączyć nogi. A ręce mocno ścisnąć je, powstrzymując. Twoje ręce. Ręce nie działają.

Wiesz, że musisz być silna — w przeciwieństwie do języka. Nie powinni się wstydzić niczego. I uporczywie pieszczota pieścić, pieścić ,.

Ale nie udawał ginekologa i palce przeniknąć zbyt głęboko. Mam prawdziwą przyjemność z utrzymującą się na powierzchni dotyk miłości. Dotknij delikatnie i uporczywie ręce językowych.

Delikatnie i wytrwale.

Wreszcie. Dziewczyny, które nie lubią cunnilingus, nawet jeśli uroczyście zapewnić Ci to nie istnieje, są nieszczęśliwi pozbawione istoty, które nigdy nie doznali od Patelnia przyjemności.

W towarzystwie mężczyzn uważa się za poniżające, aby porozmawiać o tym, jak przyniósł swoją dziewczynę ustne przyjemność. Ale o Geje mogą i powinny rozmawiać godzinami.

Jednak nie możemy zapominać, że stosunek oral i cunnilingus bardzo niejednoznaczne. Mężczyźni mają tendencję, aby przekonać swojego partnera loda wszystkie wyobrażalne i niewyobrażalne sposoby, fellatio dla nich — fakt za pewnik. A jeśli kobieta odmawia człowiekowi w uzyskaniu ustnej przyjemność, człowiek odnajduje to powód nie tylko do przestępstwa, ale także dla separacji.

Share →